20/2/2024

Nieuwe handelszaken kiezen voor Boom

Wanneer er in onze gemeente door omstandigheden een zaak verdwijnt, is dat groot nieuws op social media. Gelukkig kiezen er op zeer regelmatige tijd ook ondernemers wél voor Boom. En dat zijn niet de minsten. Een overzicht van drie straffe nieuwkomers.

Wanneer er in onze gemeente door omstandigheden een zaak verdwijnt, is dat groot nieuws op social media. Gelukkig kiezen er op zeer regelmatige tijd ook ondernemers wél voor Boom. En dat zijn niet de minsten. Een overzicht van drie straffe nieuwkomers.

Gusto & Caffé 

Aan de Heilig Hartkerk in Boom waan je jezelf sinds kort in mediterrane sferen. Antonella Di Taranto (45) is er gestart met haar Italiaanse lunchzaak Gusto & Caffé, waar ze haar klanten het lekkerste voorschotelt van wat ze in ‘la bella Italia’ te bieden hebben. En dat is héél wat. In het pand waar voordien bakkerij Marij was gevestigd, brengt Antonella heerlijke Italiaanse broodjes, pizzella’s, pasta’s en cappuccino’s aan de man. “We beleggen onze broodjes met echte Italiaanse charcuterie”, vertelt ze. “Denk aan prosciutto, mozzarella, mortadella, bresaola en kaas van Fontina. Verder hebben we een aanbod van verse deegwaren, zoals lasagna en cannelloni. Maar ook de taartjes en dessertjes zijn niet te versmaden.”

Bjornies 

Al wie van ijsjes houdt, kijkt nu al uit naar de opening van Bjornies. Het ijssalon startte in 2021 in Kontich en opent op 1 maart op de Grote Markt een tweede vestiging in Boom. Bjornies is een plek waar artisanaal ijs wordt geserveerd van topkwaliteit. Het is de creatie van Björn Boudin. Opgegroeid in Limburg en door de liefde verhuisd naar Kontich. Björn is banketbakker van opleiding, maar reeds van in het begin had hij een grote interesse voor het bereiden van ijs en ijstaarten. Hij leerde dan ook de kneepjes van het vak bij één van de bekendste ijssalons in Sint-Truiden, waar hij enkele jaren werkte als ijsbereider. Naast het ijssalon kun je trouwens ook via de webshop ijs bestellen.

Bar 24

Het gebeurt niet alle weken dat er een café bijkomt in Boom. In de Blauwstraat opende op 24 januari om 14u24 BAR24 officieel de deuren. Ex-wereldkampioen artistiek biljarten Eric Daelman was het pensioenstatuut al beu en startte de bar samen met zijn vrouw Erika Verstraelen en dat volledig in Peaky Blinders-stijl. Uiteraard kunnen we het initiatief van een nieuwe horecazaak alleen maar toejuichen, bovendien is het echt wel een pareltje geworden dat zeker een bezoekje waard is.